images2
Wiosna nadchodzi!
19.03.2013

Hej! Trasa klubowa Bethel licząca 22 koncerty trwa. Wszyscy już czekamy na wiosnę. Mamy dla Was dobrą wiadomość - pojutrze rozgrzejemy Was na Wyspie Słodowej we Wrocławiu - razem rozproszymy chmury i powitamy 1 DZIEŃ WIOSNY! Zagramy między godziną 18:00, a 19:00! Więcej szczegółów na temat tej imprezy oraz innych naszych koncertów, możecie przeczytać na naszym Facebook'u. W okolicach 10 kwietnia ogłosimy koncerty plenerowe. Możemy zdradzić rąbka tajemnicy... Pojawimy się m.in na kilku Juwenaliach w Polsce (w tym KOROTOWIADA!), Dniach Miasta, Spotkaniach Młodych, Festivalach. Do zobaczenia!

Ponadto nie możemy zapominać o klubowych koncertach ALL SOUNDS ALLOWED! Niebawem pojawimy się we Wrocławiu w klubie LOGIN oraz w Obornikach Śląskich w klubie Bajka. Wczoraj mieliśmy okazję gościć w programie: "Polski Wynalazek 2013" w TVP1, gdzie wykonaliśmy piosenkę: "OWOC"!

Siwy Management jak wspominałem wczesniej nawiązał współpracę z LION STAGE MANAGEMENT. Wszystkie koncerty plenerowe będą ogłaszane w okolicach 10 kwietnia!