muzyka serc okladka
PODSUMOWANIE BETHEL 2011 - WESOŁYCH
23.12.2011

Witamy wszystkich serdecznie tuż przed Wigilią :) W tym roku działo się u nas jeszcze więcej, niż w zeszłym co nas niezmiernie cieszy. Trasa DUCHOWA REWOLUCJA liczyła 83 koncerty. Przejechaliśmy ponad 25 tys. km po całej Polsce! To o 10 tys. km. niż w zeszłym roku. Wiele pięknych chwil w tym roku na nas spadło. 
W lutym dzięki Wytwórni Lou & Rocked Boys nasza płyta: "Muzyka Serc" ukazała się w najlepszych sklepach muzycznych, a sprzedaż była bardzo imponująca :) 
Sporo wywiadów, m.in Czwórka "Jak Maken zasiał", Jedynka, Kampus itp. czy marcowy występ u Kuby Wojewódzkiego promujący singiel ZABRALI MI SKRZYDŁA to było coś! 

Chwilę później przebrnęliśmy z 700 kapel, do Eliminacji na Przystanek Woodstock. Udało się! JUREK OWSIAK po niesamowitym finale zaprosił nas na FOLKOWĄ SCENĘ! Marzenia się spełniły! 

 

W maju zajęliśmy 2 miejsce w plebiscycie FREE COLOURS, w kategorii: „Polska Nadzieja” oraz „Polski debiut płytowy" za 2010, tuż za naszymi kolegami ze StargGuardMuffin (Kamil Bednarek), z którymi cały czas sporo koncertujemy. W czerwcu zajęliśmy 2 miejsce na OSTRÓDA REGGAE FESTIVAL, gdzie niewielką różnią głosów pokonali nas grający na końcu koledzy z Make Progress. To niesamowite znać się z tymi wszystkimi zespołami i dzielić wspólną pasję, jaką jest muzyka reggae :) 

 

W sierpniu zagraliśmy na największym Festiwalu w Europie - PRZYSTANEK WOODSTOCK! W październiku ukazał się nasz pierwszy TELEDYSK do piosenki LOVE SONG :) 

 

W listopadzie wystąpiliśmy w programie TV POZIOM 2.0, pojawiliśmy się na trasie PUNKY REGGAE LIVE oraz cały czas promowaliśmy naszą płytę: "Muzyka Serc" na trasie DUCHOWA REWOLUCJA 2011. 23 grudnia pojawiło się 10 NOTOWANIE ZŁOTEGO BĄCZKA PRZYSTANKU WOODSTOCK - BETHEL ZAJMUJE 1 MIEJSCE od wszystkich NOTOWAŃ SCENY FOLKOWEJ! Dziękujemy i mamy ogromne nadzieje, że w przyszłym roku pojawimy się na DUŻEJ SCENIE co jest naszym kolejnym marzeniem :) 

 

Zagraliśmy w tym roku m.in z: StarGuardMuffin (Kamil Bednarek), Konopians, Jamal, Village Kollektiv, Maleo Reggae Rockers, Jahoo, Naaman, Bakshish, Silesian Sound System, Sofa, Kumka Olik, Hurt, Hope, Sidney Polak, Tabu, Enej, Łydka Grubasa, Blue Machine, LUXTORPEDA, Cochise, Deriglasoff, Chilli, Raggafaya, Materia, Black Jack, Corruption, Zebra, Skangur, Sakra, Co.In, Vespa, Junior Stress, Bas Tajpan, Kuki Pau, K- JAH feat. Dawid Portasz, OBIDAYA, Kawa, Czesław Śpiewa, Carrantuohill, Pajujo, Farben Lehre, Zmaza, Analogs. Dziękujemy Ci Rackazz Selecta :) 

 

Życzymy Wam by 2012 był jeszcze lepszy niż 2011, i by uśmiech nie schodził z Waszych twarzy! My obiecujemy, że damy z siebie jeszcze więcej! Nie dajcie się i walczcie! Widzimy się 15.01.2011 we Wrocławiu na 5-tych urodzinach BETHEL oraz na innych koncertach w Polsce! STO % SZACUNKU W WASZYM KIERUNKU!