bethel plakat2012 press Kopia
Ostre weekendy z Bethel!
18.01.2012

Siemaaa!
1. Już nieco ochłonęliśmy po wspaniałym WOŚPIE w Żyrardowie, w Studio na Woronicza, pod Pałacem Kultury oraz po nagraniu koncertu o 4 w nocy do Radia Czwórki (emisja 25.02 o 18:10. To była zdecydowanie jedna z najwspanialszych przygód zespołu BETHEL! Nieprawdopodobny pierwszy weeekend w Nowym Roku!

2. Przygotowujemy się do nowego projektu koszulki, który na pewno Was zaskoczy :)!

3. W ostatni weekend zagraliśmy dla super słubickiej publiczności w SMOKU. Długo nie mogliśmy zejść ze sceny. Bethel dołożył godzinne Jam Session w rytmie reggae! :) Następnego dnia pojechaliśmy do Gryfina, gdzie w Domu Kultury przywitano nas różnymi wspaniałymi prezentami, a na koniec koncertu fani wręczyli nam tort :)
Wisienką na torcie była już niedziela i nasze 5 URODZINY w klubie ALIBI we WROCŁAWIU, gdzie przyszło 600 osób! Tego się nie spodziewaliśmy! Na scenie pojawili się też goście: Piotr Kubas-Blue Berry Band, Martyna Baranowska, Nadia-Naaman, Broda-Habakuk. Było wiele prezentów, wiele wzruszeń, ponad 2 godzinny koncert i nieziemskie after party! Zdjęcia Łukasza Orłowskiego.

4. Nie spoczywamy na laurach! Już pojutrze ruszamy do Bydgoszczy, w sobotę do Koszalina, a w niedzielę do Darłowa :) Kochamy morze zimą!