hbk
Bob Marley - Habakuk - Prosimy o głosy!
12.04.2011

Zachęcam do oddawania głosów na piosenkę „Bob Marley” zespołu Habakuk na Liście Przebojów Trójki. Głosujemy klikając w ten link: http://lp3.polskieradio.pl/utwor/artykul10738,820.aspx - "Bob Marley mi się śni, w jego słowach tajemnica tkwi... Uwierzyłem Mu na słowo, staram się żyć kolorowo” – tak śpiewają muzycy Habakuk zainspirowani twórczością największego w historii twórcy reggae.

11 maja to dzień w którym na całym świecie wspomina się Boba Marleya - niekwestionowanego "króla reggae". W tym roku minie dokładnie trzydzieści lat od jego przedwczesnego odejścia. Pozostawił po sobie ogromną ilość przebojów, pozytywnych wibracji. Zainspirował i dał natchnienie całym następnym pokoleniom. Stał się przywódcą duchowym dla ludzi z różnych środowisk na całym świecie.

 

Habakuk, jeden z najdłużej istniejących w Polsce zespołów reggae, postanowił na swojej najnowszej płycie "Sztuka Ulotna" złożyć swego rodzaju hołd, nagrywając utwór "Bob Marley".

 

Utwór został dostrzeżony przez publiczność na koncertach, tak jak i dziennikarzy oraz rozgłośnie radiowe.

 

Dowodem na to jest fakt, że piosenka znalazła się w propozycjach głosowania na Listę Przebojów Trójki - najbardziej prestiżowego notowania w Polsce. Zapraszamy do oddawania swoich głosów na Habakuk w utworze „Bob Marley”, a może sprawimy „Królowi” miły prezent na Marleyki w postaci pierwszego miejsca na Liście Trójki :)

 

Numer w całości do odsłuchania tutaj:

http://soundcloud.com/habakukband/habakuk-bob-marley

 

A głosujemy tutaj, pod tym linkiem:

http://lp3.polskieradio.pl/utwor/artykul10738,820.aspx

 

zachęcamy, zapraszamy i dziękujemy.

 

Oprócz tego mamy tutaj prezentację Habakuk w bardziej aktywnej formie. Można z niej płynnie przejść na różne myspace zespołu, facebooka i do jeszcze innych stron. Miłego zwiedzania:

 

Tutaj link:

http://www.slideshare.net/Habakukreggae/habakuk-sztuka-ulotna

 

 

Zapraszamy i dziękujemy.

Autor foto: Roland Okoń, www.rolandokon.com