przystanek.woodstock.2009 kostrzyn.09.3
BETHEL zagra na WOODSTOCKU! :)
27.06.2011

Cześć! :) Bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim naszych fanom za tak liczne przybycie na WIELKI FINAŁ ELIMINACJI NA PRZYSTANEK WOODSTOCK! :) Na scenie w klubie Eter wszystko udało się tak jak chcieliśmy, a ekipa Laboga stanęła na najwyższym szczeblu swojego zadania. Energię czuliśmy w całym klubie! Co to były za emocje! Wystapiliśmy jako 3 zespół po zespole Konopians i Black Jack. Coś niesamowitego! Zagraliśmy Energię, Love Song, Przeklęte miasto, Zabrali mi skrzydła, a na koniec Skafander :)

Tych emocji nie da się opisać słowami :) Po nas zagrali: Deriglassof, Łydka Grubasa, Corruption, Cochise, Chilli, Materia, Raggafaya. Następnie na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru: ENEJ. Lux Torpeda zakończyła swoim występem Wielki Finał Eliminacji na Przystanek Woodstock. Nadszedł czas na wyniki... Wszystkie kapele w oczekiwaniu na werdykt stoją na backstage'u. Werdykt: "Na dużej scenie zagrają: Materia, Raggafaya, Luxtorpeda oraz Black Jack. Na scenę folkową: Bethel i Łydka Grubasa, a o ostatnie miejsce na dużej scenie rywalizować będą: Cochise, Corruption i Chilli. Najlepszą z tych kapel wyłonią słuchacze polskiego radia." Ucieszyliśmy się niesamowicie :) Dodatkowo zostaliśmy wyróżnienie nagrodą w postaci profesjonalej sesji fotograficznej :)
Pakujemy sprzęt, wszyscy z uśmiechami na ustach, zaraz do domu, a po chwili dowiadujemy się, że Cochise i Corruption zrezygnowały z konkursu polskiego radia Jedynka. Jury zaproponowało nam żebyśmy to my wzięli udział w rywalizacji o dużą scenę wraz z zespołem Chilli.

Nasze utwory od dzisiaj będą leciały w Jedynce przez najbliższy tydzień, więc słuchajcie i głosujcie! - treść: kapela1 na numer 71151 - szczegóły :) 
Także zagramy na 100% na WOODSTOCKU! Teraz tylko okaże się czy będzie to duża scena czy mała! :) BLESS!