eter bethel
2 tygodnie Bethel :)
31.07.2011

Hej! Sporo się działo w załodze Bethel przez ostatnie 2 tygodnie :) 13 lipca zagraliśmy w Ostrzeszowie na dziedzińcu Baszty. Przemiłe przyjęcie oraz wspaniała organizacja. Poznaliśmy sporo przemiłych osób. Wielkie pokłony dla Borówki! :) 2 dni później odwiedziliśmy pierwszy raz Bełchatów - koncert na malutkiej scenie przed Pubem Gościniec miał swój niepowtarzalny klimat :) 16 lipca nadszedł czas na Dobre Miasto. Graliśmy przed naszymi kolegami z SGM. Daliśmy z siebie 100% mocy co było widać po Waszej znakomitej reakcji. 100% szacunku w Waszym kierunku! Niestety ze względów organizacyjnych nasz występ nieco został skrócony, ale za rok na pewno zagramy całego seta! :) Następnego dnia pojechaliśmy do Gdańska, gdzie bisowaliśmy z 4 razy :) 18 lipca granie w Słupsku :) Nie zawiedliście nas mimo poniedziałku! :) Super, super, super! :)

 

Po kilku dniach koncertowania nadszedł czas na wypoczynek nad naszym polskim morzem. Mieliśmy wracać już do domów, gdzie niespodziewanie dostaliśmy propozycje zagrania koncertu na Spotkaniu Młodych w Św. Lipce, w zastępstwie za naszych kolegów z Maleo Reggae Rockers. Było rewelacyjnie! Super przyjęcie studenckiej publiczności! :)

 

Kilka dni na regeneracje i 27 lipca wyruszyliśmy do Starej Wsi by zagrać kolejne Spotkanie Młodych :) Tą moc możecie obejrzeć tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=dj_wsYEd8UE .

 

Dziękujemy wszystkich pozytywnym ludziom jakich spotkaliśmy na tej trasce :) Mamy nadzieję, że spotkamy się jeszcze nie raz :)

 

Oczywiście nie spoczywamy na laurach! Już w tą środę zagramy w Parku Zdrojowym w Jastrzębiu Zdrój, a następnie jedziemy na WOODSTOCK! 3majcie za nas kciuki i pamiętajcie, że występujemy w sobotę 6 sierpnia o godz. 18:45 na Folkowej Scenie :)

 

A po WOODSTOCKU zapraszamy na OSTRÓDĘ - 11 sierpnia, molo! Liczymy na Wasz doping :)

 

Ponadto wiele, wiele innych koncertów przed nami. Niektóre są już wypisane na naszych stronach. Na jesiennej trasie gramy troszkę z SGM oraz na PUNKY REGGAE LIVE :) Ponadto pogramy nasze indywudalne koncerty na które gorąco zapraszamy! :) DO ZOBACZENIA!

 

P.S. W sierpniu zabieramy się do naszych pierwszych OFICJALNYCH TELEDYSKÓW :)